KONST / Litografier / Färglitografi 11754531
nr 1175 4531
Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016). Signerad, numrerad 70/90, motivet: 85x58
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:57:38
400 kr